11.09.2020/09:22

Zabawki z Kinder Niespodzianki będą jak żywe. Naukowcy stworzyli specjalną aplikację

Technologia rozszerzonej rzeczywistości „ożywi” zabawki, które można znaleźć w słynnym jajku.

Aplikacja Applayd powstała przy współpracy Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz francuskiego producenta gier Gameloft for brands. Applayd, poprzez rozszerzoną rzeczywistość, powala użytkownikom przenieść się do świata, w którym królują ożywione zabawki słynnego producenta.

Ma to stanowić połączenie zabawy oraz edukacji. Użytkownicy mogą korzystać z gier, historyjek oraz wielu innych atrakcji. Aplikacja ma być przyjazna dla całych rodzin, ze względu na fakt zastosowania kontroli rodzicielskiej, usunięcia reklam oraz raportowaniu o aktywności aplikacji.

- Wierzymy, że poprzez pobudzanie wyobraźni dzieci i łączenie dorosłych wraz z dziećmi w zabawie oraz radości, aplikacja Applaydu może przyczynić się do realizacji w praktyce zasady, że szczęśliwe dziecko dzisiaj będzie lepszym dorosłym jutro – powiedział Emiliano Laricchiuta, globalny gyrektor ds. Produktów Kinder Niespodzianka.

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nick 25.03.2021

    Niby jak

  • Nick 25.03.2021

    Niby jak

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także