10.12.2021/08:51

Żabka jak Too Good To Go. Sieć ruszyła z pilotażem projektu Dobra Paczka

W 55 sklepach sieci Żabka w Poznaniu wystartowały testy usługi Dobra Paczka. To pomysł sieci podobny do tego, co oferuje platforma Too Good To Go. Klienci Żabki w ramach Dobrej Paczki mogą zamówić zestaw dwóch produktów z krótkim terminem przydatności do spożycia za połowę ceny.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 10.12.2021

    I bardzo dobrze. Kiedy w całej Polsce w Żabce i kiedy pozostałe sieci ruszą głową i zrobią coś takiego? A tyle co pisałem, że należy właśnie coś z tym zrobić bo dobrze wiem ile żywności ląduje w śmietnikach tylko nikt o tym nie mówi. Wolą wyrzucić wór pieczywa czy ciastek, wędlin, nabiału, mięsa albo warzyw zamiast dać ludziom za pół ceny lub nawet mniej. Akurat nie chodzi tu najbardziej o Żabkę ale pewnie tam też się zdarza. Wszyscy chwalą się tylko jak to organizacje pożytku społecznego wspierają, ale one nie biorą jak leci tylko wybrane produkty i też nie zawsze, a wyłącznie wtedy gdy potrzebują. I w tym momencie tysiące ton jedzenia są marnowane bo żaden sklep nie raczy zrobić przecen ani uruchomić programów takich jak zaproponowała Żabka. W aplikacji Too Good to Go praktycznie nic nie ma poza paroma piekarniami i kawiarniami.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także