23.02.2023/18:00

Żabka oferuje żappsy za oddane butelki i puszki. Rozwiązanie wdrożono we wszystkich sklepach w jednym mieście

Wszystkie sklepy Żabka w Bydgoszczy wdrożyły od 26 stycznia br., w ramach pilotażowego projektu „Zielona Odnowa”, system gospodarki obiegu zamkniętego. Sieć handlowa przyznaje żappsy za odpady. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Urzędem Miasta Bydgoszcz.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
  • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
  • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
  • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
  • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
  • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt 25.02.2023

    Dla chcącego nic trudnego. Już ładuję kilkaset butelek i puszek do worów, parę godzin pociągiem i jestem. Obejdę z 20 Żabek, przyjmę te 15 tys. żappsów i wieczorkiem będę już z powrotem w domu!

  • olo 24.02.2023

    Dobre, tylko czemu w Bydgoszczu wszystkie żabki a winnych miastach nic ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także