26.06.2020/15:37

Żabka ruszyła z loterią. Sieć rozdaje zdrapki. Do wygrania 3 000 000 nagród

W loterii Żabki pierwsze wygrane. Firma zorganizowała akcję, w ramach której aż sto osób może wygrać nagrodę główną, czyli 12 000 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach Żabka. Już 34 klientów ma zapewnione roczne zakupy w Żabce.

Aby wziąć udział w loterii Żabki wystarczy kupić w sklepach sieci cztery piwa i odebrać zdrapkę. Każda zdrapka wygrywa! W puli jest ponad 3 miliony nagród o łącznej wartości ponad 8 milionów złotych. Na biorących udział w loterii czekają także kody rabatowe na wybrane produkty dostępne w palcówkach Żabki. Konkurs trwa do 21 lipca br. lub do wyczerpania zdrapek.

Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów kupił minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, czy Desperados. W loterii biorą udział puszki, butelki i wielopaki.

Główną nagrodę, czyli roczne zakupy w Żabce o wartości 12 000 zł, „zdrapali” klienci sklepów m.in.: w Szczecinku, Bielsku-Białej, Koninie, Elblągu, Tczewie, Jasienicy, Tarnowie, Krakowie, Zamościu, Wrocławiu i Warszawie.

Do wygrania są także rabaty na produkty chętnie kupowane zwłaszcza w sezonie letnim, czyli z kategorii piwo, napoje, lody, a także na kawę czy hot-doga. Kupując większą liczbę promocyjnych produktów, klient otrzyma taką liczbę zdrapek loteryjnych, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6100 placówek prowadzonych przez ponad 4300 franczyzobiorców pod marką Żabka. Sklepy sieci są odwiedzane codziennie przez blisko 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • jacol 19.01.2021

    Strasznie uciążliwa i skomplikowana procedura realizacji wygranej. Trzeba rejestrować zdrapki przez internet , robić skany i wysyłac pocztą elektroniczną a następnie czekać na kuriera który przyniesie vouchery, następnie ponownie aktywować je wszystkie przez internet i dopiero po paru dniach vouchery są gotowe do realizacji w sklepie. Chyba komuś bardzo zależało żeby skutecznie zniechęcić do odbioru nagród,a wystarczyło przecież wygraną zdrapkę przekazać sprzedawcy i odebrać od niego vouchery. Oczywiście chodzi mi o wygrane 100 i 1000 zł.

  • Aro 09.01.2021

    Wszędzie to samo brak zdrapek!!!!!!!!!!!

  • Anonim 28.06.2020

    U mnie w żabce pomimo reklam zdrapek nie ma, więc drodzy klienci uwaga, bo promocja na piwa trzy a z czwartym zdrapka (każda wygrywa), w punkcie zdrapek nie było od początku promocji!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.