17.04.2020/15:32

Żabka umożliwiła płatność kartą za gry i loterie Lotto

Sieć Żabka wprowadziła we wszystkich sklepach sieci posiadających kolekturę możliwość płatności kartą za gry i loterie Lotto. Firma podkreśla, że nowa usługa wpisuje się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo klientom i pracownikom w czasie epidemii koronawirusa.

- Zmiana została wprowadzona przez nas w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów i ich bezpieczeństwo. Płatności bezgotówkowe są obecnie rekomendowaną i promowaną przez nas formą dokonywania płatności. Cieszymy się, że dzięki naszym staraniom teraz także i gracze Lotto mogą zrezygnować z gotówki na rzecz kart płatniczych czy innych metod zbliżeniowych – mówi  Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka Polska.

Ponadto we wszystkich sklepach sieci Żabka klienci mogą dokonywać transakcji bezstykowych bez konieczności podawania PINu do kwoty 100zł, jeśli ich bank daje taką możliwość.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience ponad 6100 placówek prowadzonych przez ponad 4300 franczyzobiorców pod marką Żabka. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności na polskim rynku, spółka zdobyła pozycję lidera segmentu sprzedaży convenience. Sklepy sieci są odwiedzane codziennie przez blisko 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki. W nowym formacie Żabka Galaxy, wzbogaconym o szeroki wachlarz usług dodatkowych, funkcjonuje już ponad 5400 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.