27.04.2021/20:12

Żabka wprowadziła do sprzedaży wegańskie dania marki własnej. Będzie liderem rynku?

Sieć Żabka wprowadziła właśnie do sprzedaży wegańskie dania gotowe marki własnej pod nazwą Plant Hunter. W celu ich stworzenia nawiązała kooperatywę z marką Vivera. To odważny krok, który sieć podjęła zaraz po wprowadzeniu marki własnej Szamamm i rozszerzeniu jej portfolio.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Olek 28.04.2021

    Szkoda tylko ,że Franczyzobiorcy sprzedają dania po terminie ważności . Zasady fifo tam w ogóle nie istnieją !! Może na ten temat napiszecie artykuł . Sam w niedzielę się wybrałem do Żaby , kupiłem danie gotowe ,3 dni po terminie (głupi byłem ,że nie sprawdziłem ) ,paragon wyrzuciłem i ekspedientka nie przyjęła zwrotu . Byłem popołudniu sprawdzić ,czy pozostałe dania wyrzucili ,i co dalej po terminie sprzedawali!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także