27.08.2020/12:26

Żabka wprowadziła do sprzedaży wodę marki własnej

Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, wprowadziła do swojej oferty wodę marki własnej, której opakowanie – butelka i etykieta – jest wykonane z materiału  pochodzącego w 100 proc. z recyklingu. Woda mineralna Od Nowa czerpana jest ze źródła „Anna” w Muszynie. Miejsce to dało początek „perle polskich uzdrowisk”, powstałej w Żegiestowie-Zdroju w XIX wieku.

Woda dostępna jest w butelce rPET o pojemności 0,5 l. Gwarancją tego, że opakowanie wody nie tworzy kolejnego pierwotnego plastiku i nie generuje kolejnych śmieci, jest specjalny znak i hasło na butelce. Od Nowa to także kolejny produkt w ofercie sieci Żabka, na którym umieszczone zostały proste i intuicyjne oznaczenia, wskazujące, jak zagospodarować zużyte opakowanie.

Jest to woda średnio zmineralizowana, pochodząca ze źródła „Anna”, którego historia liczy ponad 150 lat. Za jej wydobycie odpowiada firma Cechini Dystrybucja – w całości polskie przedsiębiorstwo rodzinne z długoletnią tradycją. Woda Od Nowa jest produktem w pełni naturalnym, pochodzącym z głębokich warstw ziemi, bez ingerencji człowieka w jej skład. Charakteryzuje się średnią mineralizacją i małą zawartością sodu, a wyróżnia bogatą zawartością magnezu i wapnia. Posiada neutralny, orzeźwiający smak, a dzięki naturalnemu nasyceniu minerały są łatwo przyswajalne przez ludzki organizm.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także