11.01.2021/10:10

Żabka zagra z WOŚP. Trwa zbiórka datków w sklepach sieci

Do końca stycznia w niemal 6,9 tys. sklepów Żabka w Polsce prowadzona jest zbiórka datków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundusze zbierane przez WOŚP będą przeznaczone na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Żabka od wielu lat jest partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i bierze aktywny udział w zbiórkach w ramach Finału akcji. W tym roku puszki WOŚP stanęły w każdym sklepie Żabka już na 5 tygodni przed Finałem akcji.

Klienci Żabki mogą dokonywać wpłat na rzecz WOŚP podczas zakupów. Sieć umożliwia im także wpłaty online poprzez e-skarbonkę dedykowaną wsparciu fundacji.

- Od kilku lat w Żabce wspólnie z franczyzobiorcami tworzymy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. W zeszłym roku na rzecz WOŚP przekazaliśmy ponad 3,7 mln złotych, na które złożyły się datki wrzucone do puszek w Żabkach oraz kwota stanowiąca równowartość wygaszonych żappsów, czyli punktów zebranych przez użytkowników naszej aplikacji mobilnej - zaznacza Tomasz Suchański, prezes Żabki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także