14.09.2016/10:29

Zakaz handlu w niedziele kłopotliwy dla Prawa i Sprawiedliwości

Obóz Prawa i Sprawiedliwości nie wie, jak zachować się w sprawie zakazu handlu w niedziele. Partia po cichu sonduje, jak wprowadzenie takiego rozwiązania w życie wpłynie na jej wyniki w sondażach i szuka najbardziej kompromisowego wyjścia między postulatami związkowców a oczekiwaniami Polaków - czytamy w money.pl.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Leonid 23.09.2016

  PIS nakłamał i naobiecywał przed wyborami i są tego dwa efekty - niszczenie gospodarki i konflikty z tymi, którym naobiecywano (nakłamano). PIS doszedł do władzy dzięki kłamstwom

 • nienawidzePolaczkow 14.09.2016

  (Komentarz ocenzurowany przez moderatora. Prosimy o zachowanie kultury dyskusji na forum!)

 • Trvv 14.09.2016

  He he he i co teraz? Związki mówią "sprawdzam" i nie ma letko dla PPP (Partii Pana Prezesa). Teraz PiS będzie musiał zapłacić cenę za to poparcie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.