Zakaz handlu w niedziele: w oficjalnym stanowisku rząd jest generalnie "za", ale zgłasza mnóstwo uwag i wątpliwości
Zbyt szeroka definicja pojęcia "centrum logistyczne", zagrożenie w dostępie do usług pocztowych, negatywne skutki dla podróżnych komunikacji publicznej, giełd i placów targowych, rynków hurtowych i producentów rolnych - to tylko niektóre uwagi rządu do projektu obywatelskiego. Wątpliwości dotyczą też handlu online, vendingu oraz franczyzy.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.
Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus
Posiadasz subskrybcję? Zaloguj się.
-
Dostęp 30 dni19.99 zł - 30 dni
-
Prenumerata roczna WH Plus399.99 zł - 365 dni
- Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
- Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
- Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
- 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
- Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
- Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
- Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
- Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
4 komentarze
-
30.03.2017
No chyba nareszcie Pani premier zaczęła czytać ustawy albo ktoś mądrzejszy podszepnął że może jednak nie warto przepychać ustawę w tak absurdalnym kształcie
-
29.03.2017
Pomieszanie z poplątaniem, Ci z Solidarności sami się przyznali do błędu.
-
28.03.2017
Kiedyś sklepy nieczynne były w niedzielę i nikt z tego powodu nie umarł z głodu, więc dlaczego teraz tak nie może być. Każdy kto nie pracuje w handlu to nie wie jak to jest siedzieć w pracy, gdy inni niedziele spędzają z rodziną. Dlaczego nikt nie zapyta o zdanie samych zainteresowanych.
-
27.03.2017
Niech wprowadza zakaz to szybciej ich ludzie pogonią
12