21.10.2016/08:21

Zakaz handlu w niedziele - wyniki ankiety Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu przeprowadziła na przełomie września i października ankietę na temat ograniczenia/zakazu handlu w niedziele wśród 5,7 tys. swoich członków - właścicieli sklepów spożywczych, zarówno zrzeszonych w sieciach franczyzowych lub partnerskich, jak i niezrzeszonych w żadnej sieci. Wyniki badania pokazują jedno: zdania w tej kwestii są mocno podzielone.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Kotka 18.08.2021

  Wszystkie sklepy powinny być otwarte 7 dni w tygodniu
  Te niedziele wolne wprowadzili debile dla debili

 • Ola 10.10.2020

  Popieram wolne niedziele! To była jedna z nielicznych dobrych decyzji tego rządu. Na początku byłam przeciwna. Teraz bardzo go doceniam. Jest spokojniej w mieście. Czuć, że to w końcu niedziela. W końcu można się spotkać z rodziną i trochę bardziej rodzinnie celebrować ten czas. Zakupy organizuję sobie raz w tygodniu, bo nie lubię chodzić bezcelowo po centrach handlowych. Większość produktów nie spożywczych kupuję przez internet. Nie słyszałam, żeby kogokolwiek zwolniono przez ten zakaz.

  Brawo rząd!

 • miły 21.01.2018

  Kleofas przestań chrzanić farmazony żaden sklep nie upadł od zakazu handlu w święta i żaden sklep nie upadnie ani nikogo nie zwolnią po zakazie handlu w niedziele obroty też nie spadną tylko zwiększą sie.

 • D.K. 21.10.2016

  Niedziela wolna OD HANDLU w sklepach !!.Jako handlowiec mam dość pracy w soboty i niedziele. KTÓRE OCZYWIŚCIE są wolne tylko dla kogo? pozdrawiam D.K.

 • Kleofas 21.10.2016

  Proponuję ankietę na temat tego kto jest za powrotem Polski do stanu normalnego, przewidywalnego i demokratycznego państwa a kto popiera wprowadzane przez PIS bałagan, dyktaturę i propagandową demagogię ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.