18.08.2022/11:33

Zakupy spożywcze do domu - zrób je online!

Zakupy spożywcze do domu to proces, który lubi wiele osób. Miło czasem pobuszować po sklepach. Są jednak osoby, które nie lubią zakupów spożywczych. Uważają, że jest to zbyt czasochłonne i kosztowne. Dla tych osób Internet zapewnił rozwiązanie: zakupy spożywcze online.

Boom na internetowe sklepy spożywcze

Zakupy spożywcze online to wygodny sposób na kupowanie produktów spożywczych bez konieczności przechodzenia przez cały proces udawania się do sklepu. Jest to szczególnie przydatne dla osób mieszkających na obszarach wiejskich lub w miastach, w których nie ma wielu sklepów spożywczych. Istnieje wiele korzyści związanych z zakupami spożywczymi online, takich jak wygoda, oszczędność czasu, niższe ceny, lepsza jakość oraz dostawa pod same drzwi. Zakupy online stały się szczególnie popularne w okresie pandemii, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by dalej z nich korzystać.

Twój ulubiony sklep spożywczy online

Często robisz zakupy w Makro lub sieci Carrefour? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zakup online w tych sklepach z dostawą do domu jest obecnie możliwy dzięki aplikacji InPost Fresh. Z komórką w dłoni możesz zwiedzić swój ulubiony supermarket online, na spokojnie wyszukać okazji oraz interesujących produktów, by dostać je pod same drzwi dzięki dobrze już znanej w Polsce sieci InPost. Niezawodny dostawca paczek rozszerzył teraz swoją działalność również na dostawę świeżych produktów spożywczych od renomowanych sieci. Jak to możliwe?

Zakupy online z dostawą Inpost

Dostawa z aplikacją InPost Fresh z marketów Makro oraz Carrefour jest obecnie możliwa na terenie Warszawy, w Łodzi, Katowicach, Krakowie, Sosnowcu, Mysłowicach, Czeladzi i ich okolicach. Do dostawy zakupów spożywczych przeznaczona jest flota lodówko-zamrażarek na kołach - InPost Fresh. Ściśle kontrolowana temperatura podczas transportu gwarantuje, że zamówienia nie mają szans się popsuć. Specjalnie przeszkolona kadra kurierów sprawia, że dostawa dotrze zawsze w nienaruszonym, idealnym do spożycia stanie.

Zakupy z dostawą - moc korzyści

Wbrew pozorom koszt dostawy z InPost Fresh nie jest wygórowany. Za zakupy za pomocą aplikacji z ekspresową dostawą jeszcze tego samego dnia zapłacimy 9,99 złotych, za realizowaną w ciągu kolejnych dni roboczych - 5.99 zł. Warunkiem jest zrobienie zakupów za minimum 100 złotych. Jeśli zdecydujesz się na pierwsze zakupy z InPost Fresh z sieci Makro, otrzymasz rabat 40 złotych powyżej wydanych 150 na zakupy. Również drugie i trzecie zamówienie ma dość spore rabaty. Jak więc wypróbować aplikację?

Dostawa w kilku prostych krokach

Gwarantujemy, że w sklepie stacjonarnym spędzisz o wiele więcej czasu, niż po prostu korzystając z InPost Fresh. Po zainstalowaniu aplikacji podaj swój kod pocztowy, a program znajdzie sklepy najbliżej Ciebie. Następnie wybierz datę i okienko czasowe, w którym może pojawić się kurier z dostawą. Następnie wybierz sieć, w której chcesz zrobić zakupy.

Teraz najprzyjemniejsza część - możesz swobodnie dodawać i zmieniać swój koszyk w sklepie internetowym, nie ruszając się z fotela. Po skompletowaniu zamówienia, wybierz tylko opcję zapłaty - przelew internetowy, BLIK lub kartą u kuriera InPost. Cena dostawy będzie wliczona w koszty zakupów. To już wszystko - pozostaje czekać, aż świeże produkty w niskich cenach trafią pod Twój adres.

Warte Twojego czasu

Szeroka oferta sklepów, z którymi współpracuje InPost Fresh, sprawia, że możesz bez końca przebierać w artykułach spożywczych. Zamawiaj zakupy spożywcze do domu wraz z aplikacją InPost Fresh, Paczkomat® - oszczędź swoje pieniądze i czas.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także