18.02.2021/14:08

Zamówienia z sieci Ikea można odebrać na parkingach centrów handlowych Carrefoura

Przy galeriach handlowych należących do sieci Carrefour możliwy jest już odbiór zamówień z sieci Ikea. Na razie rozwiązanie dostępne jest w ośmiu polskich miastach, a firmy już teraz deklarują, że planowane jest poszerzenie usługi o kolejne lokalizacje.

Ikea i Carrefour Polska podkreślają, że "planują długofalową współpracę pozwalającą klientom średniej wielkości miast, w których nie ma stacjonarnych sklepów IKEA, na łatwy, komfortowy i bezpieczny odbiór towarów zakupionych wcześniej w sklepie internetowym". Już wkrótce kolejne mobilne punkty mogą pojawić się przed wybranymi Galeriami Carrefour.

- Już w ośmiu polskich miastach klienci Galerii Carrefour, przy okazji zakupów w naszych centrach handlowych, mogą jednocześnie w dogodny sposób odebrać towar zakupiony wcześniej w internetowym sklepie Ikea. To przykład współpracy ułatwiającej klientom życie i zbliżającej ich do sklepu, którego fizycznie nie ma w ich miastach – wskazuje cytowana w komunikacie Ewa Karska, dyrektor Działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Małgorzata Bochenek, dyrektor ds. rozwoju biznesu i transformacji Ikea w Polsce, podkreśla natomiast, że celem współpracy z siecią Carrefour jest sprawienie, by produkty z Ikei stały się bardziej dostępne. - Ma to duże znaczenie, szczególnie teraz, kiedy dom stał się wielofunkcyjnym centrum naszego życia i niejednokrotnie pełni funkcję biura, szkoły, a nawet klubu fitness. Może się okazać, że często wymaga zmian, a dzięki Mobilnym Punktom Odbioru Zamówień zakupy stają się łatwiejsze i prostsze - zaznacza Bochenek.

Lista Mobilnych Punktów Odbiory Zamówień Ikea w centrach handlowych Carrefour w Polsce:
Galeria Sonata, Sochaczew, ul. Warszawska 119
Galeria Głogów, Głogów, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 12
Galeria Śląska, Rybnik, ul. Gliwicka 45
Galeria Lwowska, Zamość, ul. Lwowska 56
Galeria Grudziądzka, Grudziądz, Konarskiego 45
Carrefour Biała Podlaska, Biała Podlaska, ul. Jana III Sobieskiego 9
Carrefour Inowrocław, Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 10
Carrefour Siedlce, Siedlce, ul. Monte Cassino 77

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także