20.11.2018/11:55

Zawsze w awangardzie

Związany od blisko 30 lat z bakaliową branżą Leszek Wąsowicz stoi nie tylko za sukcesem założonej i zarządzanej przez niego firmy HELIO, ale ma też istotny wkład w prosperity segmentu bakalii. Bogate doświadczenie i doskonałe wyczucie rynku stawiają go w gronie najważniejszych osób branży w Polsce. Choć sam stroni od świateł jupiterów, bardzo dużą wagę przywiązuje do promocji marki HELIO w mediach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • HK 21.11.2018

    Gratuluję i nie dziwię się. Kiedy w sklepie trafiłam na mak tej firmy z ruszającym się wsadem, napisałam do Helio mail, załączyłam zdjęcia. Mimo, że to był okres wigilijny, odpowiedź przyszła błyskawicznie. Firma wyjaśniła, jak przebiega u nich proces kontroli jakości i że prawdopodobnie produkt został zanieczyszczony w sklepie. Niemniej zostałam przeproszona, a niedługo później dostałam paczkę, niemałą, z pysznościami Helio. Klasa !!! I to jest wzór i model, jak należy obchodzić się z niezadowolonymi klientami. Mają we mnie wiernego klienta i orędownika ich produktów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.