15.01.2019/16:35

Zespół Metallica będzie miał własną markę piwa. Powinno być dostępne także w Polsce

Słynny zespół metalowy dyskontuje już swoją pozycję trendsettera i promuje cały szereg produktów. Dotychczas jednak Metallica nie miała w swoim portfolio produktu, który jak mało co kojarzy się z muzyką metalową – piwa. Teraz to się zmieni – informuje Berliner Morgenpost.

Metallica nawiązała współpracę z producentem piwa rzemieślniczego Stone Brewing. Wspólnie opracowali recepturę piwa z gatunku pils o nazwie „Enter Night”. To nawiązanie do jednego z najbardziej znanych utworów z dorobku metalowych gwiazd – „Enter Sandman”

Fani zespołu mogli skosztować piwa na kilku niedawnych koncertach, a także w wybranych sklepach w USA. Obecnie piwo będzie sprzedawane na terenie całych Stanów, a wiosną trafi na półki sklepowe w Europie, Australii i Chinach – relacjonuje Berliner Morgenpost.

Latem tego roku Metallica będzie występować w Polsce. Prawdopodobnie przywiezie ze sobą piwo "Enter Night".

Metallica ma w swoim portfolio „Blackened Whisky”. Charakterystyczne dla tego trunku jest to, że pod koniec procesu leżakowania jest on poddawany oddziaływaniom dźwięków utworów zespołu. Wibracje soniczne mają w specyficzny sposób wstrząsać whisky, przez co nabiera ona – podobno – unikalnego smaku.

Źródło: morgenpost.de

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.