13.09.2018/09:58

Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja zarządcą Piotra i Pawła

Sąd Rejonowy w Poznaniu powołał firmę Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja na zarządcę sądowego Piotra i Pawła - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kam kam 13.09.2018

    zaczynają zamykać sklepy - dziś 2 w Łodzi które były sklepami własnymi, towar z tych sklepów zostanie przewieziony do Poznania. Jeśli nie dogadają się co do należnościz największymi dostawcami tj. C&C, FritoLay, Maspex, Danone, KP, Heineken, Unilever, P&G, Mondelnez, różnego rodzaju zakłady mięsne, oraz dostawcy warzywa/owoce, Mars, American Tobacco, Hortex, czyli z dostawami na których generowali ok 80% obrotów, to będzie problem.

  • Jarosław 13.09.2018

    To znaczy chcą obskoczyć jednocześnie Ruch oraz Piotr i Paweł? Ciekawe jak zamierzają to zrobić. " Bieżący zarząd będzie wykonywany bezpośrednio przez aktualne zarządy spółek." - czyli te same, które doprowadziły do utraty płynności niewypłacalności - już widzę tych dostawców, którzy z chęcią sprzedadzą cokolwiek na kredyt takiemu wiarygodnemu zarządowi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.