22.11.2019/11:17

Zmiana na stanowisku prezesa Costa Coffe

Costa Coffee ogłosiło, że Dominic Paul ustąpi ze stanowiska prezesa pod koniec miesiąca. Zastąpi go Jill McDonald.

Jill McDonald przejdzie do Costa Coffee z Marks & Spencer, gdzie pełniła funkcję dyrektora zarządzającego działem odzieżowym i artykułami domowymi. Wcześniej McDonald pełniła funkcję dyrektora generalnego Halfords Group, gdzie pracowała od 2015 do 2017 r. Zastąpi Dominica Paula, który przeprowadził Costa przez proces sprzedaży firmy gigantowi napojowemu - The Coca-Cola Company, a także  poprzez opracowanie nowej strategii rozwoju Costa.

Jennifer Mann, prezes Global Ventures dla The Coca Cola Company, skomentowała: „Jestem podekscytowana powitaniem Jill w rodzinie Costa. Jej międzynarodowe doświadczenie i podekscytowanie związane z dołączeniem do naszej firmy sprawiają, że jest ona idealnym liderem, który może budować przyszłość firmy w oparciu o wspaniałą pracę Dominica i reszty zespołu Costa."

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pozhoga 22.11.2019

    Wynika z tego, że jedna pani prezes jest podekscytowana przyjściem drugiej pani prezes - podwójnie podekscytowana...
    Korpo bełkot.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.