20.03.2020/23:55

Zmiany w przepisach ograniczających handel w galeriach! Zobacz nowe rozporządzenie

W sobotę 21 marca zmienia się katalog podmiotów funkcjonujących w centrach handlowych i objętych zakazem lub ograniczeniem działalności. W piątek wieczorem minister zdrowia wydał nowe rozporządzenie w sprawie ogłoszenia stanu epidemii, które de facto doprecyzowuje przepisy zawarte w ubiegłotygodniowym rozporządzeniu, którego interpretacja okazała się dla niektórych przedstawicieli branży problematyczna.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Joanna 21.03.2020

  Powinny być zamknięte również sklepy budowlane typu Obi, Castorama itp. Tam chodzą ludzie na spacerki z mymi dziećmi. Naraz wszyscy się remontują. Przy półkach trudno o odstęp 1.5 metra

 • Nuter 21.03.2020

  W końcu? Gościu Ty chyba na łeb upadłeś...Tak samo było we Włoszech i to samo będzie w Polsce...Można żyć bez otwierania galerii. Pracuję w ochronie w jednej z dużych galerii w Warszawie i teraz galerie są otwierane i takie sklepy jak z asortymentem do łazienek... to jakaś parodia. Spożywcze sklepy powinny być otwarte i tyle.

 • Myjkarz 21.03.2020

  A co z myjniami w galeriach ? Mam nadzieję że je zamknięcie! Ci ludzie są narażeni na zakażenie się wirusem ... nikt ich nie bierze pod uwagę ... proszę o zamknięcie myjni w takich miejscach bo bez tego można żyć!!!

 • Beld 20.03.2020

  W końcu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.