12.02.2018/10:51

Zmiany w zarządzie firmy Rovita

Dnia 31 stycznia 2018 roku Rada Nadzorcza spółki Rovita S.A. przyjęła rezygnację Bartłomieja Borka z funkcji członka zarządu firmy. Na jego miejsce została powołana Marty Pytel.

Marta Pytel od 1993 roku pełniła w spółce Rovita funkcję Głównej Księgowej. Ma ponad 35-letnie doświadczenie w zakresie zasad rachunkowości i księgowości oraz podatków. W latach 2004 – 2007 pełniła funkcję członka zarządu spółki Rovita.

Marta Pytel jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ponadto ukończyła studnia podyplomowe na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie w zakresie „Rachunkowość i zarządzanie finansami”, w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie – Studium Analityków Finansowych i na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie „ Zarządzanie, kontrola wewnętrzna i audyt”.

Obecnie zarząd spółki Rovita składa się z trzech osób: Urszula Mróz - prezes zarządu, Marek Maroszek - wiceprezes zarządu i Marta Pytel - członek zarządu.

Skład Rady Nadzorczej firmy Rovita:

Krzysztof Gradecki -Przewodniczący RN

Karolina Gradecka - Członek RN

Krzysztof Nawrot - Członek RN

Marzena Gradecka - Członek RN

Kazimierz Rakowski - Członek RN

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.