11.02.2020/20:32

Zmiany w zarządzie sieci Carrefour Polska. Spółka ma nowego dyrektora finansowego [TYLKO U NAS]

Dotychczasowy skład zarządu Carrefour Polska, w funkcjach prezesa i wiceprezesów, został powiększony o nowych członków zarządu – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Anna Wiśniewska 14.03.2021

  Szanowni Państwo.
  Kończyłam pracę we środę 10.03.21 jako kasjer, w Gdańsku na ulicy Przywidzkiej 6 w Carrefour . Umowa kończy się 31 .03.21 . Po pracy zostałam poinformowana o nieprzedłużeniu umowy o pracę. Potem Pani Wioletta Łahoda menadżer działu kas podsunęła mi druk do podpisu obiegówkę. Był pusty nie wypełniony formularz , luki były do uzupełnienia. Byłam zdenerwowana. Czytałam nie pamiętam, był nieuzupełniony. Przypomniałam sobie o tym 2 dni później. Jestem zdenerwowana, boję się i jestem w szoku. Po prostu boję się . potem wysłano mnie na urlop wypoczynkowy, jaki to urlop?????????????Był obecny ochroniarz.
  Proszę o interwencję. Anna Wiśniewska

 • Troor 20.02.2020

  Dyrektorów więcej potrzeba a tymczasem ludzie ledwo zipią na sklepach. Ludzi którzy mają doświadczenie zwalnia się. Zatrudnia się byle tańszych. W dziale kas likwidują etaty, 4 osoby mają zrobić to co 3 lata temu robiło 11 osób. A obowiązków przybywa. Pensja nie rośnie, chyba że minimalna. Jak dyrekcja rozmawiała z pracownikami to szkolenie było, jak pracownik ma na pytania odpowiadać żeby się nie dowiedzieli że każdy kto żyw ucieka z tamtąd. Zostają tylko tacy co im umowa potrzebna by siedisec na l4. Firma jest niszczona i upada od dołu, tzn pozbywa się najlepszych ludzi albo sami odchodzą. Już klienci się skarżą że nie ma nikogo kompetentnego. A będzie jezcze gorzej. Klienci którzy przychodzili od 10 lat idą gdzie indziej, wkrótce będzie drugie Tesco. W szczególności nie polecam młodym , o awanse łatwo, ale nie podnoszą pensji jak awansujesz tylko obowiązki. A potem dyrektor mówi że pracownik po 10 latach pracy nadaje się tylko do zwolnienia a nie żeby mu podwyżki dawać.

 • D. 11.02.2020

  Fascynujące... I co z tego? Jakies zmiany stretegi, zmiany cen, formuły sklepow? Korpobełkot i obsadzanie stołków

 • kerfur 11.02.2020

  Gratuluje. A wiecie że jabłko 1 kg w G. Wileńskiej kosztuje 4,60zł. Może by państwo popracowali nad nową polityką cenową.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.