24.06.2020/17:52

Znana modelka stworzyła perfumy dla sieci drogerii Kontigo

Rozwijana przez Grupę Eurocash sieć drogerii Kontigo wypuściła na rynek perfumy stworzone przy współpracy z modelką Sandrą Kubicką.

Produkty dostępne są w e-sprzedaży od 22 czerwca. Od 1 lipca znaleźć je będzie można także na półkach 33 sklepach stacjonarnych Kontigo.

Marki perfum o których mowa to All Day i All Night. Po stronie Kontigo za ich stworzenie odpowiedzialna była Aneta Nowakowska.

- Inspiracją do powstania All Day i All Night są kontrastujące idee i definicje kobiecości, a same zapachy odzwierciedlają barwną osobowość modelki. W pracach nad perfumami wspierali gwiazdę jej bliscy. Towarzyszyli jej w wyborze kompozycji zapachowych najbardziej trafnie ukazujących jej charakter, a  także w czasie sesji zdjęciowej i podczas nagrania spotu reklamującego nową markę - czytamy w komunikacie Kontigo.

Kontigo to sieć rozwijanych przez Grupę Eurocash sklepów, w których większość marek dostępnych jest na wyłączność. Asortyment drogerii obejmuje produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.