11.07.2018/15:04

Peek & Cloppenburg uruchamia w Polsce sklep internetowy

Sieć sklepów z odzieżą Peek & Cloppenburg uruchomiła w lipcu br. w Polsce sklep internetowy. Wcześniej podobny ruch firma z Düsseldorfu wykonała na rynkach niemieckim i austriackim.

- Polska to dla nas niezwykle interesujący rynek - mówi Nicolay Merkt, dyrektor zarządzający w firmie Fashion ID GmbH & Co. KG (spółka zależna Peek & Cloppenburg). - Peek & Cloppenburg ma już tam jedenaście sklepów, które cieszą się dużą popularnością. Uruchamiając sklep internetowy, chcemy rozszerzyć zakres usług dla klientów naszych sklepów stacjonarnych, a nowym klientom umożliwić zapoznanie się z naszą ofertą - dodaje Merkt.

Sklep dostępny pod adresem www.peek-cloppenburg.pl oferuje ponad 300 marek modowych i 20 tys. produktów. Ponadto ma w ofercie także produkty ekskluzywne, dostępne wyłącznie online oraz większy asortyment butów niż sklepy stacjonarne.

Za pośrednictwem strony internetowej klienci mają możliwość sprawdzenia dostępności produktów w sklepach stacjonarnych P&C, zamówienia towaru z bezpłatną dostawą pod wybrany adres lub do jednego ze sklepów P&C (Click & Collect) oraz zwrócenia zakupów w ciągu 100 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Podobnie jak w Niemczech i Austrii, także sklep internetowy w Polsce oferuje strefę inspiracji, funkcję „Shop the look” oraz doradztwo w zakresie kroju.

- Sklep internetowy i nasze sklepy stacjonarne doskonale się uzupełniają. Klienci mogą na życzenie odebrać towary kupione przez internet w sklepach stacjonarnych, przymierzyć je na miejscu, a także od razu dokonać ich zwrotu. Dzięki temu możliwy jest bezpośredni i indywidualny kontakt - podkreśla Merkt.

Jak dodaje, sklep internetowy "to dziś standard w obsłudze klienta", stąd decyzja Peek & Cloppenburg o wejściu w kanał cyfrowy. - Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, jesteśmy jedną z największych sieci handlowych; na taką skalę chcemy rozwijać także sprzedaż online - zapowiada Nicolay Merkt.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.