19.03.2020/10:19

Związkowcy chcą od Tesco bonusów za pracę w czasie epidemii koronawirusa

Władze związku NSZZ Solidarność Tesco ponowiły swoją prośbę wystosowaną kilka dni temu do zarządu Tesco Polska o wprowadzenie dodatkowego świadczenia dla pracowników w sytuacji znacznego obciążenia pracą i wystawienia na ryzyko utraty zdrowia.

 Organizacja Związkowa NSZZ Solidarność oczekuje wypłaty dodatkowego świadczenia dla wszystkich pracowników Tesco Polska wykonujących pracę po ogłoszeniu zagrożenia epidemią koronawirusa w naszym kraju. Dodatkowa gratyfikacja ma związek ze wzmożoną sprzedażą oraz zwiększonym obciążeniem pracą.

Motywacja finansowa jest jednym z elementów utrzymania pracowników w miejscu pracy przez największe sieci handlowe, takie jak Kaufland, Makro, Biedronkę czy sieć Lidl.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jw 20.03.2020

    Nic nie dostaniemy..jak moga coś dać skoro nawet nie mamy płynów doo dezynfekcji, maseczek... Kraków wydaje tylko dyspozycję co robic... A tu nie ma pidstawowych środków....

  • Pracownik Z Konkurencji 19.03.2020

    Przestańcie tak atakować te Tesco. Juz nudne to się staje. Związki zawodowe niech się zajmą pomocą tam gdzie trzeba, a nie kopią leżącego. Ja dostanę bonusu 34zl netto dziękuję za pomoc, zastanawiamy się całą rodziną co z taka kasą zrobić.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.