04.11.2021/12:02

Związkowcy protestowali pod siedzibą POHiD. "Nie chcemy być niewolnikami w naszym kraju"

Pracownicy zrzeszeni w NSZZ „Solidarność” największych sieci handlowych działających w Polsce protestowali pod siedzibą Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji w Warszawie. Chcą więcej zarabiać i zmusić sieci do tego, aby zatrudniały więcej pracowników. Jest też postulat natychmiastowego zaprzestania handlowania w niedzielę.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • nikt wazny 06.11.2021

  @Ada coś słabo idzie Twoje kształcenie i rozwój skoro wylądowałaś na jakimś handlowym forum. Innym handlowcom sugerujesz zmianę zawodu a sama wciąż trollujesz na ten sam temat. To jest forum ludzi z branży handlowej a nie lekarskiej, budowlanej, fryzjerskiej czy innej...często ludzie w handlu lubią swoja robotę i tylko chcą godnych warunków. Twoje "rady" sa wiec z d***py wzięte...

 • Katarzyna 06.11.2021

  A jakie to niby nowinki handlowe mają panie przyswajać?? Sklepowa ma kroić wędlinę , a kasjerka nabijać na kasę. Ceny artykułów spożywczych i tak są wysokie. Ja nie godze się płacić jeszcze więcej.

 • Ada 06.11.2021

  Nie trzeba pracować w jednym miejscu przez 40 lat. Można się kształcić, szkolić, zmienić zawód. No ale to trzeba CHCIEĆ.

 • magazynier 05.11.2021

  ten transparent "robiąc zakupy w niedziele napychasz francuskie portfele" to mnie rozbawił, jakby kupowanie w Auchan czy Carrefour w inne dni nie dawało zarobić Francuzom; autor poPISał się swoim niskim intelektem

 • ryży 05.11.2021

  No to jak zykle klapa a nie protest. Sto osób na krzyż protestowało. To właśnie był strzał w kolano solidarnosci. Ten pseudo protest pokazał jak małe poparcie ma solidarnosc. Kto teraz będzie ich traktował poważnie. Dobrze ze chociaż tyle policji bylo to przynajmniej mogli ich doliczyć jako protestujących handlowców buhahahaha...

 • Nick8 05.11.2021

  Solidarność to już nie jest związek zawodowy a przystawka pisu kierowana przez związkowych cwaniaków dojących niezłą kasę. Wszystkie reżimy przekupują i manipulują niektórymi związkami korumpując część działaczy. Jak reżim już wszystko opanuje i ma niekontrolowaną władzę to wówczas taki pseudoizwiązek nie jest już potrzebny.

 • Kasjerka 04.11.2021

  A Lidl?
  Gdzie jest Lidl?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także