05.02.2017/16:48

Żywiec Zdrój najmocniejszą marką wody

Trzynasta edycja rankingu najcenniejszych polskich marek dziennika „Rzeczpospolita” po raz kolejny wyróżniła Żywiec Zdrój jako najmocniejszą markę wodną na rynku napojów bezalkoholowych. Żywiec Zdrój znalazł się również w zestawieniu wszystkich najbardziej wartościowych marek w Polsce.

Kategoria wody butelkowanej od lat zyskuje na znaczeniu, a niemal co trzecie opakowanie kupowane na tym rynku w Polsce to Żywiec Zdrój. Jako lider rynku i największa marka wodna, Żywiec Zdrój od lat zajmuje też pierwsze miejsce wśród producentów wody butelkowanej w rankingu opracowywanym przez Rzeczpospolitą na podstawie wskaźników finansowych i opinii, którą marka cieszy się wśród konsumentów.

- Wyróżnienie dla marki Żywiec Zdrój jako najmocniejszej wśród wszystkich  producentów wody pokazuje, że misja którą realizujemy na co dzień jest bardzo doceniana przez konsumentów. Znajduje to odzwierciedlenie w wynikach i opiniach, które były brane pod uwagę przez autorów zestawienia – mówi Inga Songin, dyrektor marketingu i PR w Żywiec Zdrój - 

Zgodnie z wynikami rankingu, marka Żywiec Zdrój znajduje 10. pozycję w świadomości konsumentów wśród wszystkich polskich marek. Potwierdza to słuszny kierunek, jaki obrała firma stawiając na edukację, ekologię i innowacje produktowe ułatwiające dokonywanie zdrowszych wyborów przy półce sklepowej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.