REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

12 grudnia 2019, 15:28

Sieć burgerowni Bobby Burger otworzyła 20 lokal w Warszawie, który jest zarazem 45 w Polsce. 

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Sieć burgerowni Bobby Burger otworzyła swój 20 lokal w stolicy, w centrum handlowym Sadyba BEST Mall. Zgodnie z założonym planem, w tym roku sieć powiększyła się aż o 7 nowych lokali i obecnie posiada 45 burgerowni w największych miastach w Polsce. Bobby Burger ma w swojej ofercie burgery mięsne, wegetariańskie, a od niedawna również propozycję dla wegan.

Lokale Bobby Burger znajdują się w 19 miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Gdańsku czy Wrocławiu. Pierwszy lokal stacjonarny sieci został otwarty w 2013 roku w stolicy, przy ul. Żurawiej i funkcjonuje do dziś. Przez kolejne lata działalności sieć otwierała swoje burgerownie w nowych miastach i zwiększała ich liczbę na kulinarnej mapie Warszawy.

27 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie kolejnego, 20 już lokalu Bobby Burger w Warszawie. Nowa burgerownia znajduje się w centrum handlowym Sadyba BEST Mall na Mokotowie, na 1. piętrze i zajmuje powierzchnię 80 mkw. – To drugi lokal Bobby Burger na Mokotowie, największej dzielnicy Warszawy pod względem liczby ludności. Lokal znajduje się w Sadyba BEST Mall, a co warte przypomnienia, to pierwsze centrum handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie można było skorzystać z kina 3D IMAX. Do Sadyba BEST Mall licznie ściągają mieszkańcy Mokotowa, ale również dzielnicy Wilanów, gdzie nie ma obecnie żadnego centrum handlowego. Jest to miejsce, które z jednej strony daje liczne możliwości do spędzania wolnego czasu, a z drugiej brakowało w nim prawdziwej burgerowni, która będzie oferować nie tylko wysokiej jakości jedzenie, ale również przestrzeń do spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Postanowiliśmy to zmienić – mówi Maciej Sobolewski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Bobby Burger.

Rok 2019 to dla sieci Bobby Burger czas intensywnego rozwoju. – W mijającym roku otworzyliśmy aż siedem nowych burgerowni, w ten sposób obecnie w ramach sieci Bobby Burger działa 16 lokali własnych i 29 franczyzowych. Mogę zatem potwierdzić, że zrealizowaliśmy plan przyjęty na ten rok i zakończymy go liczbą 45 lokali działających w różnych miastach Polski – mówi Maciej Sobolewski.

Wszystkie lokale Bobby Burger utrzymane są w spójnym klimacie, jednocześnie można znaleźć w nich lokalne akcenty. W przypadku lokalu na Sadybie takim akcentem jest mural wykonany przez warszawski duet artystyczny Takie Pany, w którym nie zabrakło nawiązania do głównego produktu sieci – burgerów. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony