REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

Organizator: Fundacja Nowoczesnej Dystrybucji

Miejsce: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

Data rozpoczęcia: 18.11.2019

18 listopada 2019 roku w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre odbędzie się I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji. Portal wiadomoscihandlowe.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem, organizowanym przez Fundację Nowoczesnej Dystrybucji, której misją jest propagowanie rozwoju handlu i działania wizerunkowe na rzecz branży.

Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Przewodnicząca Rady Programowej Kongresu

Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Przewodnicząca Rady Programowej Kongresu (fot. materiały prasowe)

KND skupi w jednym miejscu kadrę zarządzającą sektorów handlu, przetwórstwa i dystrybucji. W Kongresie weźmie udział aż 15 międzynarodowych sieci handlowych, których prezesi, jako prelegenci, wyznaczą strategiczne kierunki działania na najbliższe lata. Obecność ponad 100 kupców największych  sieci handlowych  będzie okazją do rozmów na temat potencjalnej współpracy.

- Chcemy przedstawić strategiczne kierunki działania, dalszy rozwój sieci handlowych i przetwórstwa oraz wspólne dla obydwu sektorów wyzwania, jakimi są nowe technologie i transformacja cyfrowa, nowa generacja konsumenta, rozwój sektora FMCG i dalsze perspektywy współpracy - mówi Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Przewodnicząca Rady Programowej Kongresu.

Udział najwyższego szczebla kadry zarządzającej będzie szansą na podzielenie się know-how, najlepszymi praktykami biznesowymi i określenie czynników sukcesu firm na polskim rynku. Podczas debaty poświęconej nowej  generacji konsumenta, jego oczekiwaniom w dobie transformacji cyfrowej  prelegenci odpowiedzą na pytania, jak wykorzystać potencjał nowych technologii, aby odnieść sukces rynkowy i wzbogacić doświadczenia zakupowe konsumenta.

Uczestnicy sesji równoległych skupią się nad problematyką innowacji produktowych i usługowych w sferze handlu, produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw i zaprezentują rozwiązania firm start-up. Kongres jest ważną inicjatywą służącą propagowaniu zrównoważonego rozwoju i rosnącym oczekiwaniom wobec liderów biznesu.

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji to platforma do dialogu z przedstawicielami rządu i administracji państwowej.

Integralnymi elementami wydarzenia będą: Strefa Kupców z udziałem ponad 100 kupców sieci, gotowych podjąć rozmowy na temat warunków współpracy z sieciami; STREFA VIP z udziałem kadry  zarządzającej; Saloniki Eksperckie, które zapewnią kameralną przestrzeń do spotkań z liderami opinii.

Wyrazem społecznego zaangażowania biznesu będzie zaplanowana na wieczór, uroczysta gala charytatywna, z której środki przekazane zostaną na pomoc najbardziej potrzebującym.

Więcej informacji i rejestracja: www.dystrybucja.pl

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony