REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Na zdj. ubiegłoroczna edycja Kongresu Rynku FMCG

Na zdj. ubiegłoroczna edycja Kongresu Rynku FMCG (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Kongres będący platformą wymiany myśli, wiedzy i komunikacji pełni rolę drogowskazu, pomaga przedsiębiorcom spojrzeć w przyszłość sektora FMCG. Tegoroczna edycja kongresu organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze we współpracy z Modern-Expo odbędzie się w wyjątkowej, dwudniowej formule. Start 28 maja!

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

>> Kliknij i zarejestruj się już dziś na Kongres Rynku FMCG 2019<<

Wyzwań przed sektorem handlu jest bardzo wiele. Firmy handlowe i produkcyjne oraz ich otoczenie w Polsce i na świecie znajdują się w okresie niezwykle dynamicznej i fascynującej transformacji cyfrowo-technologicznej, która będzie miała wpływ na ich przyszłość.

Te zmiany są inicjowane również przez konsumentów, którzy mają coraz bardziej sprecyzowane oczekiwania – mówimy m.in. i pogłębiającym się trendzie dążenia do pozytywnego doświadczenia zakupowego. To szerokie pojęcie, na które składa się komfort robienia zakupów, łączenie tej czynności z innymi, np. korzystanie z usług towarzyszących zakupom itd.

Dlatego w drugim dniu kongresu spotykając się na sali głównej poruszymy tematy związane właśnie z tym zagadnieniem. Wśród tematów debat i prelekcji znajdą się: demografia i nowe technologie zmieniające konsumentów i handel, nastroje konsumentów w CEE, konsument przyszłości, jak potrzeby konsumentów kreują koncepty handlowe, personalizacja – sieci handlowe wiedzą o konsumencie więcej niż on sam oraz strategie angażowania klientów w handlu

O tych zmianach i trendach, które z jednej strony są potężnym wyzwaniem, ale także szansą na rozwój i zbliżenie się do konsumenta będą dyskutować obecni na spotkaniu eksperci. Udział w kongresie to także szansa na dzielenie się i propagowanie idei związanych z ochroną środowiska naturalnego i szansa na zadbanie o zdrową przyszłość dla kolejnych pokoleń.

>> Kliknij i zarejestruj się już dziś na Kongres Rynku FMCG 2019<<

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony