REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Konkurs Pracownik Roku

Konkurs Pracownik Roku (fot. materiał partnera)

Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Już po raz trzeci menedżerowie dziękują swoim pracownikom wskazując najlepszych specjalistów oraz zespoły i zapraszają do udziału w Gali Konkursu Pracownik Roku. Każdy zgłoszony pracownik staje się częścią społeczności najlepszych spośród najlepszych. Samo spotkanie - wspólne wyjście ma wymiar integracji, ale też promocji wykonywanej pracy i zawodu, projektu czy firmy. Docenienie najlepszych działa zazwyczaj motywująco na cały zespół, zwłaszcza gdy choć w części mają wpływ na wybór reprezentantów firmy. Równocześnie pokazujemy siebie i firmę jako dobrych zarządzających, do których warto dołączyć. Wydarzeniu towarzyszy wiele okazji do wzmacniania marki pracodawcy: posty, zdjęcia, filmy, stream z gali. Dodatkowo organizatorzy dają możliwość uzyskania tytułu „Ambasadora doceniania”, który może pomóc kandydatom do pracy podjąć decyzję o pracy u nas, dając nadzieję, że nasza organizacja potrafi budować zdrowe relacje, które dają tak wiele satysfakcji z pracy. Być może dlatego rok do roku menedżerowie i przedsiębiorcy zgłaszają co raz więcej swoich pracowników. Start w Konkursie Pracownik Roku, gdzie każdy jest wygrany i uhonorowany, to świetna alternatywa dla jednorazowej premii czy oklepanych form pozapłacowego okazywania uznania. Równocześnie może pełnić rolę wyjścia integracyjnego, którego docenienie i podziękowanie za pracę jest centralnym punktem wydarzenia.

Nabór jeszcze trwa. Po bezpłatnej rejestracji uzyskacie wiele wskazówek jak wygrać dla swoich ludzi jak najwięcej i zbudować osobistą oraz zawodową więź tak, by wspólnie osiągać kolejne sukcesy. Szczegóły na: www.pracownikroku.org.

Przewodnicząca Kapituły „Pracownik Roku”

Katarzyna Lorenc

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~morenka 1 4 miesiące temu

  Problem staje się coraz poważniejszy. W tej chwili pracy jest coraz wiecej, ale właśnie... pracowników chetnych coraz mniej. Ludzie przychodza, za chwile odchodza, co wynika tez oczywiscie z warunków jakie dostaja w firmie. Specjalisci są na wage złota, dlatego powinno sie o nich specjalnie zabiegać zwłaszcza dodatkami do pencji przykladowo kartami sportowymi, profitami od zleceń a zwłaszcza modnymi w ostatnim czasie pakietami medycznymi medicover. Ludzie oczekuja tego co rzeczywiscie przyda im sie w życiu, a taka stała opieka lekarska i diagnostyka to potrzebny benefit

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony