REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)
Imprezy Lewiatana choć to wydarzenia w branży handlu detalicznego, można również kwalifikować jako znaczące pozycje w dziedzinie kultury masowej.
REKLAMAKAiN - Belka w artykułach (lipiec 2019)
Wojciech Kruszewski – współtwórca Lewiatana (2007)

Wojciech Kruszewski – współtwórca Lewiatana (2007)

Koncert jaki przygotowali organizatorzy na galę XX-lecia tej pierwszej i największej polskiej sieci franczyzowej równie dobrze mógłby się odbyć w Sali Kongresowej, katowickim Spodku czy w innej wielkiej hali, a publiczność na pewno by ja szczelnie wypełniła. W ukrytym w lasach pod Rawą Mazowiecką, olbrzymim hotelu Ossa (ponad 500 pokoi) 800 gości Lewiatana wprowadziła w dobry nastrój Ewelina Flinta. Potem piosenki Łukasza Zagrobelnego wywabiły na parkiet pierwsze pary i tłum fanek, a recital uroczej Nataszy Kukulskiej doprowadził widownię do wrzenia. Już prawie nikt nie siedział przy, nawiasem mówiąc suto zastawionych, stołach bankietowych. Ale na tym nie koniec. Gwiazdą wieczoru była niesamowita Maryla Rodowicz, która zaśpiewała, a właściwie odegrała chyba wszystkie swoje szlagiery, nieodmiennie rozpalające słuchaczy. Miłym akcentem był też występ Andrzeja Dąbrowskiego, którego piosenka „Do zakochania jeden krok” stała się motywem znanej telewizyjnej reklamy Lewiatana.
Impreza jubileuszowa ma też swoje bardziej oficjalne elementy. Przemawiał prezes Holdingu Lewiatan Wojciech Kruszewski, prezes zarządu Eurocashu, głównego udziałowca sieci, Luis Amaral, a także były prezes i założyciel ruchu konsolidacji sklepów tradycyjnych Waldemar Nowakowski. Członek zarządu Lewiatana, Marcin Poniatowski przedstawił najlepsze sklepy sieci w różnych regionach kraju oraz ich właścicieli. Zwracało uwagę, że większość z nich posiada kilka czy nawet kilkanaście sklepów z szyldem Lewiatana. Były podziękowania, dyplomy, pamiątkowe zdjęcia itd., ale wszystko to w tempie, które znam tylko – powiem nie skromnie – z imprez Wiadomości Handlowych. Ogromną zasługę miała w tym Grażyna Torbicka, która prowadziła galę wyjątkowo dowcipnie i inteligentnie, a pomagał jej w tym „ojciec Mateusz”, czyli Artur Żmijewski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony