REKLAMAMLEKOVITA - Życzenia 2020 - Baner Główny (10-13.04.2020)

Polskiej sieci franczyzowej „Rabat Detal” przyznano Certyfikat SUS 2.0 - Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Jest do certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług; wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

Firma Rabat-Detal potwierdziła kompetencje kadrowe i została przyjęta do wąskiego i prestiżowego grona dostawców gwarantujących najwyższej klasy usługi szkoleniowo-rozwojowe.

Firma Rabat-Detal przeszkoliła już ponad 98 sklepów w tym 384 osoby. Sieć handlowa Rabat- Detal z Centralą w Katowicach skupia na ten moment 960 placówek handlowych działających w 10 regionach Polski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony