REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)

(Eurocsh)

Grupa Eurocash prowadzi proces remodelingu supermarketów Eko na Delikatesy centrum. W pierwszych III kw. 2017 r. 28 sklepów EKO zmieniło szyld na Delikatesy Centrum. Kolejne 9 placówek przeszło remodeling w październiku 2017 r.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

Średni koszt remodelingu jednej placówki wyniósł ok. 152 tys. zł. To oznacza, że Grupa Eurocash wydała na zmianę szyldu i modernizację sklepów już ponad 5,62 mln zł. Na rebranding czeka jeszcze ok. 220 sklepów w sieci Eko.

Dodatkowo w kwietniu 2017 r. trzy sklepy Eko zostały sprzedane do niezależnych inwestorów, co jest równoznaczne z wypełnieniem warunku UOKiK umieszczonego w decyzji dotyczącej zgody na nabycie Eko Holding przez Eurocash S.A.

Obecnie Grupa Eurocash w ramach detalu własnego zarządza siecią niemal 800 sklepów. Na koniec III kw. 2017 r. liczba sklepów detalicznych wyniosła 452 placówki w sieci Inmedio, 118 w sieci Delikatesy Centrum oraz 227 w sieci Eko.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Były FB 2 ponad rok temu

  Uważaj Prezes na swoje wypowiedzi. Wszystkie, które mówią prawdę o tej zacnej firmie mogą być blokowane. Wiem co mówię. A tak na marginesie to mam nadzieję, że ta portuglaska firma odpłynie do siebie i tam sobie drenuje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Prezes 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Od stycznia 2017 Eurocash trąbi o zmianie EKO na Delikatesy Centrum. Ile jeszcze o tym będą mówić ? Powiedzcie coś o zwolnieniach grupowych, słabych wynikach grupy, mniejszej liczbie sklepów DC w IIIQ2017 vs IIQ2017.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony