REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
13 kwietnia br. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Kongres Mięsny 2016. W wydarzeniu organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze weźmie udział ponad 200 uczestników. Bądź tam i Ty!
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Wśród 200 osób, które wezmą udział w kongresie w charakterze zarówno uczestników, jak i wystawców, znajdą się prezesi największych firm mięsnych, mocna reprezentacja przedstawicieli handlu i dystrybucji oraz dostawców dóbr i usług, a także eksperci i analitycy rynku.

Kongres Mięsny 2016 to nie tylko całodniowa konferencja dotycząca kondycji, trendów i perspektyw dla branży mięsnej, ale również możliwość nawiązania lub zacieśniania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Formuła kongresu obejmuje też wystawę TOP produktów i usług dla sektora mięsnego.

Istotnym elementem Kongresu Mięsnego 2016 jest Business Mixer, czyli system spotkań „face to face” przedstawicieli handlu z partnerami kongresu, aranżowanych przez organizatora. Umożliwiają one dotarcie do osób podejmujących decyzje, z którymi kontakt na co dzień jest utrudniony.

Całodniowy kongres zwieńczy ceremonia wręczenia nagród „Najlepsze stoisko mięsne 2016” oraz „Dystrybutor Roku: Mięso i wędliny”.

Pełny program oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej kongresu: www.kongresmiesny.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony