REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

(ZM Henryk Kania)

Rada wierzycieli ZM Henryk Kania uznała za zasadne zawarcie umowy przerobowej z Cedrobem, pod warunkiem uchylenia zarządu ZM Henryk Kania i ustanowienia zarządcy, z zastrzeżeniem, że powinien on przeprowadzić transparentny proces, tak aby inwestorzy mogli zbadać majątek spółki i ewentualnie złożyć wiążącą ofertę. Rada pozytywnie zaopiniowała również zawarcie z Cedrobem umowy dzierżawy.

REKLAMA

Rada wierzycieli spółki uznała, że wniosek nadzorcy sądowego o uchylenie spółce zarządu własnego i ustanowienie zarządcy jest zasadny.

Jednocześnie rada wierzycieli Zakładów Mięsnych Henryk Kania nie zgodziła się na zawarcie umowy dzierżawy majątku produkcyjnego spółce celowej HK Trade.

ZM Henryk Kania poinformowały również, że rada wierzycieli pozytywnie zaopiniowała podjęcie działań, mających na celu zaangażowanie Tarczyński w procesie poszukiwania docelowego inwestora dla ZM Henryk Kania.

Rada Wierzycieli poparła dążenia do przeprowadzenia transparentnego procesu due dilligence, w ramach którego poszczególni inwestorzy mieliby możliwość zbadać majątek Spółki i ewentualnie złożyć ofertę na jego nabycie w ramach układu likwidacyjnego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Osoba 1 4 miesiące temu

  A co z wypłatami od pracowników pracującymi pod Rubinem jak można żyć jak przez 2 miesiące nie dostaje się pensji a żyć trzeba niech ktoś się wkoncu tym zainteresuje. Bo pracownicy kani dostają bo inwestor jest a zapomnieli o pracownikach rubina a nikt nie będzie żył powietrzem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony