07.06.2023 / 12:24
StoryEditor

Łańcuch wartości w handlu, czyli jak osiągnąć efektywność kosztową i zyskać przewagę? Weź udział w webinarium!

Dane są kluczowe dla właściwej optymalizacji w handlu (fot. Relex)
Poszukiwanie efektywności kosztowej to jedno z najważniejszych zadań dla biznesu w obecnych czasach. Zwłaszcza dla niskomarżowego handlu, w którym każda oszczędność może przełożyć się na zyskanie przewagi nad konkurencją. Jak jej poszukiwać i z jakich narzędzi skorzystać? O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się podczas webinarium organizowanego przez Wiadomości Handlowe i firmę Relex.

W czasach wielopoziomowego kryzysu, w którym koszty coraz mocniej odciskają swoje piętno na działaniach firm, sprawne budowanie łańcucha dostaw, redukowanie niepotrzebnych wydatków i elastyczność mogą zapewnić firmę sukces.

Żeby tego dokonać warto korzystać odpowiednich narzędzi i wiedzy oraz przykładów, które już funkcjonują w poszczególnych firmach, w tym przypadku sieciach handlowych.

Podczas webinarium eksperci zarysują najważniejsze wyzwania w kontekście łańcucha dostaw i efektywności kosztowej w handlu, ale też kwestii zarządzania planogramami oraz pracownikami.

Eksperci Relex pokażą również gotowe wdrożenia m.in. z Lidla, Rossmanna czy sieci stacji paliw Circle K.

Jednym z nich będzie Kinga Wyganowska, odpowiadająca za rozwój biznesu Relex Solutions w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat związana jest z technologiami wspierającymi optymalizację i rozwój handlu oraz produkcji w ujęciu całościowego łańcucha wartości.

Kolejny ekspert to Piotr Jelinowski w RELEX Solutions odpowiedzialny za obszar Presales w Europie Centralnej. Od ponad 30 lat zajmuje się wspomaganiem działania sieci handlowych, a w szczególności ich łańcucha dostaw.

Oglądający webinarium będą mieli okazję posłuchać również gościa specjalnego, którym będzie Adam Sobolewski, Co-Founder, Member of the Board E-Commerce Logistics Experts Association, związanego niegdyś z Hebe oraz Amazonem.

 

Aby wziąć udział w tym darmowym wydarzeniu, nalezy klinąć tutaj.

18. wrzesień 2023 12:21