01.02.2023 / 09:50
StoryEditor

Almette serek wiejski najlepszy w badaniu „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” 2023!

almette.
Serki wiejskie Almette to wyróżniający się na rynku koncept, który zaskakuje nowoczesną interpretacją klasycznego serka wiejskiego. Linia obejmuje trzy warianty smakowe, pozwalające na delektowanie się różnorodnymi smakami i konsystencjami

Almette serek wiejski został doceniony w badaniu „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” 2023 i zdobył pierwsze miejsce w kategorii Produkty śniadaniowe!

Od lat w czołówce najczęściej wybieranych produktów twarogowych jest serek wiejski, ceniony za naturalność i wygodną formę podania. Almette na nowo definiuje ten produkt, zapewniające niespotykane do tej pory i zupełnie odmienne doznania smakowe. To nowy wymiar przyjemności dla każdego.

Do wyboru są aż trzy różne smaki, bo kształtne ziarenka zanurzone są w trzech różnych „śmietankach”: z dodatkiem sera ricotta o charakterystycznej słodkawej nucie, z dodatkiem jedynego w swoim rodzaju śmietankowego serka Almette lub z dodatkiem lekko kwaśnego naturalnego jogurtu typu islandzkiego skyr, który ma wysoką zawartość białka i 0% tłuszczu. Każdy serek charakteryzuje się także innym stopniem gęstości. Pomysł wprowadzenia skali gęstości widocznej na wieczku – od 1 do 3, gdzie 3 oznacza serek najbardziej gęsty – w badaniach fokusowych został bardzo wysoko oceniony przez konsumentów.

Sam kształt kubka został zaś zaprojektowany w taki sposób, aby wygoda szła w parze z designem. Nowoczesny design z finezyjną falką podkreśla przyjemność jedzenia, a odmienna kolorystyka ułatwia zapamiętanie preferowanego wariantu. Doskonała jakość serków wiejskich Almette wynika z najwyższych standardów produkcji.

Cieszymy się, że Almette serek wiejski został doceniony w badaniu „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” i zdobył pierwsze miejsce w kategorii Produkty śniadaniowe. To bardzo dobra wiadomość także ze względu na to, że przedmiotem 12. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” realizowanego przez instytut GfK Polonia było aż 250 nowości - w ramach 45 kategorii.

Wyboru dokonali Konsumenci - reprezentatywna próba 1000 respondentów, osób podejmujących decyzje o zakupach do swojego gospodarstwa domowego, oraz korzystających z konkretnych, objętych badaniem kategorii produktowych. Konsumenci mają duże zaufanie do znaku „NAJLEPSZY PRODUKT”, a zamieszczenie logotypu „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” na opakowaniu zachęca do zakupu tak oznaczonego produktu. Zaplanowaliśmy już wykorzystanie potencjału znaku „Najlepszy Produkt” aby zwiększać sprzedaż nagrodzonej nowości. – komentuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Zwycięstwo w badaniu „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” to nie pierwsza nagroda dla nowej linii Almette serek wiejski. W październiku 2022 roku Almette serek wiejski został Złotą Innowacją FMCG 2022 zwyciężając w kategorii Smak. Złote Innowacje FMCG & Retail to konkurs konsumencki, wyłaniający najbardziej innowacyjne produkty i usługi. Nagradzane zostają te rozwiązania, które uatrakcyjniły rynek spożywczy, zrewolucjonizowały podejście do zakupów i bezpośrednio wpłynęły na zachowania kupujących. Z kolei w listopadzie ubiegłego roku serki wiejskie Almette zostały także Odkryciem Roku 2022. Wyróżnienie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Przyjemność smaku Almette serka wiejskiego wraz z konsumentami w kampanii reklamowej odkrywa jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek – Cleo. Jej delikatny urok idzie w parze z mocnym głosem, czyniąc z niej gwiazdę sceny muzycznej, której piosenki nucą miliony Polaków. Jako że image Cleo można określić jako „neo-folk”, a nowe serki wiejskie Almette to propozycja klasyczna, ale w unikalnym wydaniu, udział Cleo w kampanii to wybór doskonale uzasadniony. Cleo, w rytm swojego przeboju „Za krokiem krok”, w spotach reklamowych nuci motyw kampanii – „Przyjemność mi chodzi po głowie”.

 

Tytuł „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” 2023 w kategorii Produkty śniadaniowe jest potwierdzeniem najwyższej jakości prezentowanej przez serki wiejskie Almette oraz wyrazem zaufania odbiorców, co jest dla nas najważniejsze!

24. kwiecień 2024 08:54