10.07.2020/10:43

94 proc. restauracji AmRest ponownie działa

Po zniesieniu lub poluzowaniu ograniczeń dotyczących funkcjonowania restauracji spowodowanych pandemią Covid-19, w ramach Grupy działa obecnie 2 186 restauracji własnych i franczyzowych, stanowiących 94 proc. całego portfolio AmRest – podała spółka w komunikacie.

Na większości z 26 rynków, na których Grupa prowadzi działalność wszystkie restauracje zostały ponownie otwarte. Wyjątek stanowi rynek rosyjski, gdzie odsetek funkcjonujących restauracji wynosi nieco poniżej 80 proc.

Grupa AmRest wdrożyła w swoich restauracjach najwyższe środki ostrożności mając na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa klientów i pracowników.

Jednocześnie AmRest informuje, iż uzyskał od swoich banków finansujących zwolnienie z konieczności spełnienia wymogów dotyczących utrzymania wskaźników określonych w umowie kredytowej na dzień 31 marca 2020 r., jak przewidziano w śródrocznym sprawozdaniu finansowym za pierwszy kwartał 2020 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.