01.03.2018/12:08

Abris kupuje Velvet Care - potężnego gracza na rynku papierowych wyrobów higienicznych w Polsce

Vlet Holdings, spółka zależna funduszu Abris CEE Mid-Market III LP, zarządzanego przez Abris Capital Partners Ltd., 27 lutego 2018 roku podpisała z funduszem Avallon umowę nabycia większościowego pakietu udziałów Velvet Care, jednego z największych producentów papierowych wyrobów higienicznych w Polsce. Transakcja będzie jeszcze podlegać standardowej procedurze zatwierdzenia przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • pawlo 13.05.2021

  Ta fabryka to prawdziwe utrapienie. Już trzeci rok zatruwa ludziom życie uciążliwym hałasem. Hałas według projektu miał zamykać się w granicach działki zakładu a do dziś przekracza normy zajmując kilka km pięknych terenów.

 • kris 29.05.2018

  Następna firma do wyłudzenie pieniędzy Polaków jak to było z upadłym getback pod nadzorem uległ ej Rady Nadzorczej na czele z postawionym przez Abris ?
  (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty)

 • xc 02.03.2018

  jak Polacy będą niegrzeczni i nie potwierdzą, że te obozy były nasze to nie będziemy mieli czym tyłka utrzeć! mówcie i piszcie jasno i odważnie a nie owijajcie w bawełnę. Kto stoi za funduszami?

 • konsument 01.03.2018

  Czyli Velvet już nie-polski?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.