30.10.2020/13:10

Action mocniej skupi się na ekspansji w dużych miastach i na północy Polski [WIDEO]

Koncentrację rozwoju na dużych miastach oraz przesuwanie się geograficznie w kierunku północnym z kolejnymi sklepami zapowiada w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Sławomir Nitek, dyrektor generalny sieci sklepów Action Polska.

- Rok 2020 przyniósł nam bardzo ciężkie doświadczenie i na pewno nasze plany zostały mocno zmodyfikowane - powiedział Nitek. Jak wskazał, to dosyć nietypowa aktywność dla Action, ze względu na fakt, że sieć stosunkowo niedawno weszła do Polski i jej priorytetem jest szybki rozwój liczbowy, jednocześnie podkreślił że pandemia nie zatrzyma rozwoju firmy.

Poza wspomnianym epizodem spowodowanym pandemią i pierwszym lockdownem "praktycznie nie ma takiego miesiąca, żebyśmy nie otwierali sklepu" - deklaruje Sławomir Nitek. - Więc to była sytuacja bardzo nietypowa i na pewno wpłynęła negatywnie na te nasze pierwotne plany. Natomiast to, co próbujemy w tej chwili zrobić, to odrobić jak najwięcej tych strat i jak najbardziej przybliżyć się do naszego pierwotnego planu - deklaruje dyrektor generalny sieci.

Sławomir Nitek w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl zdradza, na czym Action zamierza się skupić w przyszłym roku i jakie będą kierunki rozwoju sieci. Więcej informacji - w materiale wideo.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • xyz 28.10.2020

    W Parzniewie też się budują, a to nie duże miasto i nie północ Polski :P

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także