08.02.2020/13:04

Agrounia wzywa policję do Biedronki. Zarzuca złe oznakowanie warzyw

- Podjęliśmy walkę z silną i bezduszną korporacja jaką jest Jeronimo Martins właściciel Biedronki – piszą rolnicy zrzeszeni w Agrounii na profilu organizacji na Facebooku. Organizacja zarzuca dyskonterowi złe znakowanie produktów w sklepach.

Rolnicy z Agrounii zarzucają złe oznakowanie warzyw. Wezwali z tego powodu policję do sklepu sieci Biedronka. Twierdzą, że holenderska marchew i holenderskie ziemniaki sprzedawane są w sklepach Biedronka jako polskie.

– To jawne działanie na szkodę polskich rolników i oszukiwanie polskich konsumentów. Dzisiejszy przypadek zgłosiliśmy na policję, która podjęła interwencje – podaje Agrounia.

W przyszłym tygodniu (po 10 lutego) Agrounia ma zamiar złożyć pozew o naruszenie zasad uczciwej konkurencji i łamanie praw konsumentów. Rolnicy zarzucają Jeronimo Martins Polska, właścicielowi sklepów  Bieronka, że „importuje na potęgę warzywa z zagranicy i jeszcze oznaczają je jako polskie”.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • vio 13.02.2020

    Zaczeliście walkę ,brawo...ale nie w tym miejscu ,gdzie należy. Tym zdarzeniem zyskaliście tylko zwolnienie kierownika..lub kierownika zmiany...nie podawajcie lokalizacji ,bo wszędzie jest tak samo ,a szkoda ludzi....14lat pracy w Biedronce zrobiło swoje...depresja...strach przed ludźmi....prawie nie wychodzę z domu.....a to wszystko dlatego ,że skutki takich akcji kumulują się na pracowniach ....a problem jest wyżej !!!!!!!!!

  • Maniek 10.02.2020

    Ta cała Biedronka to ma tupet.

  • OreoPierzasty 08.02.2020

    A ja myślałem że brazylijskie ziemniaki to są

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.