04.10.2018/09:21

Al.Capone rośnie w siłę. Sieć zapowiada kolejne otwarcia

Al.Capone uruchomiło kolejny, już 34 sklep sieci. Punkt zadebiutował w Częstochowie, ale przedstawiciele firmy już zapowiadają następne otwarcia.

Punkt w Częstochowie wystartował na placu Daszyńskiego 4. To pierwszy sklep w tym mieście, ale jak deklarują przedstawiciele firmy Al.Capone, możliwe są kolejne otwarcia.

Jednocześnie sieć mocno pracuje nad następnymi sklepami w całej Polsce. W październiku wystartują dwa kolejne sklepy w Rzeszowie. To nie koniec - w tym roku można spodziewać się jeszcze więcej nowych placówek.

Obecnie pod szyldem Al.Capone działają 34 sklepy, w tym 16 franczyzowych. W niektórych z nich działa Punkt Obsługi Paczek, tak zwany POP. To miejsce umożliwiające wysyłanie paczki klientom, którzy nie mają podpisanej umowy z InPostem. Można w nim też odebrać paczki, jeśli kurier nie zastał adresata pod wskazanym adresem lub gdy paczka została przekierowana.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Zosia 16.10.2019

    Tylko sklepy wlasne gwarantują rozwoj sieci... A później franczyza

  • x 04.10.2018

    "Obecnie pod szyldem Al.Capone działają 34 sklepy, w tym 167franczyzowych" nie ogarniam tej franczyzy ... jakieś perpetuum mobile ...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.