24.04.2020/17:01

Aldi wprowadza zaawansowany system liczenia klientów w sklepie

Dyskontowa sieć Aldi wprowadza system monitorowania ruchu klientów w większości swoich sklepów w Niemczech. Kamery wysokiej rozdzielczości, oprogramowanie analityczne oraz ekrany z funkcją sygnalizacji świetlnej dla klientów mają zastąpić pracowników ochrony i pomóc w przestrzeganiu zasad dotyczących liczby osób przebywających jednorazowo na sali sprzedaży i odległości między nimi, wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Pozwoli to zaoszczędzić wiele milionów euro.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Johnny 26.04.2020

  Systemy liczenia klientów, wykrywające płeć, twarz, to czy powróciliśmy do sklepu i po jakim czasie są przecież zainstalowane w sklepach różnych marek...

 • Cwaniaczek 24.04.2020

  Co to znaczy nikt? Bzdura...

 • DrHouse 24.04.2020

  A u nas trwa odrabianie spadków. Nikt nie liczy klientów, nikt nie prosi o korzystanie z dezynfekcji lub rękawiczek.Zysk ponad wszystko!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.