12.10.2021/15:18

AliExpress dostarczy paczki następnego dnia w kluczowych polskich miastach

Marketplace AliExpress oficjalnie potwierdził doniesienia portalu wiadomoscihandlowe.pl o otwarciu hubu logistycznego w Polsce. Chiński gigant e-commerce dostarczy paczki następnego dnia w kluczowych miastach przed dniem singla, czyli największym festiwalem zakupowym na platformie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 13.10.2021

    Po moich przebojach ze zwrotem towaru za kilkaset złotych już nigdy niczego nie zamówię na AliExpressie i wszystkim odradzam. Nie wierzcie w bajki, że ochrona kupującego działa i że możecie bezproblemowo zwrócić towar. Ja musiałem skorzystać ze znajomości, żeby dotrzeć do odpowiedniej osoby w magazynie zwrotowym bez której dostałbym 0zł zwrotu bo pomimo dostarczenia wszelkich dowodów, zdjęć, podpisów, potwierdzeń z trackingu, itp. sprzedawca stwierdził, że towaru nie otrzymał, a obsługa AliExpressu klepnęła to i na tym się to kończy dla większości kupujących. Jeżeli odsyłacie InPostem to już w ogóle macie przechlapane bo nie dość, że przesyłka nie jest ubezpieczona to w dodatku InPost nie wystawia dowodu odebrania/doręczenia. Nawet adres magazynu zwrotowego podany na stronie AE jest nieprawidłowy. Nie ma ponadto kontaktu telefonicznego, a na czacie siedzą boty, które opowiadają bajki z mchu i paproci, grając na czas i usypiając waszą czujność. Dramat trwał prawie 40 dni, 3 odmowy zwrotu, 3 "ostateczne decyzje" i wreszcie sukces w momencie, gdy już myślałem, że skończy się to w prokuraturze. A mój negatywny komentarz dla sprzedawcy, że wysyła co innego niż jest na zdjęciach został usunięty w kilka dni po jego publikacji. Także trzymajcie się z daleka bo to są złodzieje i oszuści, którzy nic sobie nie robią z przepisów europejskich. Ten portal powinien mieć bana na sprzedaż w Europie za takie praktyki.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także