11.01.2022/13:00

Allegro najczęściej używaną aplikacją mobilną w grudniu. Z listy znika Lidl Plus

W grudniu 2021 roku z internetu korzystało 29,7 mln osób, a średnia dzienna wyniosła 24,9 mln. Z listy 20. najczęściej używanych aplikacji mobilnych wypadł Lidl Plus, a Żappka powędrowała na ostatnie miejsce – wynika z badania Mediapanel prowadzonego cyklicznie przez Gemius i PBI.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Nickt 15.01.2022

  Ale oni nie zajmują się handlem bananami. A jak ktoś nie umie flashować telefonu to może w ogóle nie powinien go mieć?

 • Pegasus 12.01.2022

  @ Klient Lidla
  Są tacy co wiedzą o Tobie sporo więcej niż Lidl, ale ich aplikacji nie da się wykasować. Podobno trochę pomaga wyłaczanie i właczanie telefonu

 • Nickt 12.01.2022

  Wcale nie jestem zdziwiony upadkiem apki Lidla. Od czasu słynnej afery z uniemożliwieniem korzystania z niej użytkownikom starszych telefonów już nigdy do niej nie wróciłem i nie wrócę.

 • klient Lidla 11.01.2022

  Zainstalowalem i skasowalem z telefonu aplikacje Lidla. Wymaga podawania zbyt wielu danych osobowych. Po co im tyle rzeczy o mnie?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także