07.04.2021/08:58

Amazon udostępnia usługę Prime Now w kolejnych miastach Niemiec i Hiszpanii

Amazon rozszerza zasięg usługi Prime Now Niemczech i Hiszpanii. Dostawy żywności kupionej online będą dostępne we Frankfurcie i Saragossie – informuje portal IGD RetailAnalysis.

Mieszkańcy niemieckiego Frankfurtu i okolic mogą korzystać z oferty spożywczej miejscowego partnera Amazona, sieci Tegut. Z kolei w hiszpańskiej Sewilli i okolicach partnerem spożywczym jest miejscowa sieć DIA – czytamy w serwisie IGD.

Oferta dla klientów z Niemiec obejmuje ponad 8 tys. produktów spożywczych, w tym świeże, chłodzone i mrożone mięso, żywność organiczną, regionalną i pochodzącą z regionalnych gospodarstw, a także napoje, farmaceutyki i karmę dla zwierząt. Usług Prime Now gwarantuje dostawę w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia. Dostawy są bezpłatne dla zamówień powyżej 50 euro.

W Hiszpanii oferta dla abonentów Prime obejmuje 5,5 tys. produktów marki własnej DIA oraz wybór produktów marek globalnych i lokalnych. Asortyment obejmuje owoce i warzywa, mrożonki, kosmetyki i środki higieny osobistej oraz produkty dla zwierząt.

Amazon coraz śmielej rozwija w Europie ofertę e-grocery, bazując na współpracy z lokalnymi sieciami detalicznymi, by zachęcać klientów do korzystania z abonamentu Prime. Dostawy żywności są już dostępne m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Źródło: igd.com

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także