19.01.2021/12:13

Andrzej Czarnecki nowym dyrektorem rozwoju sieci Neonet. To transfer z RTV Euro AGD

Andrzej Czarnecki objął stanowisko dyrektora Działu Rozwoju Sieci Detalicznej w Neonet. Manager od 25 lat związany jest z branżą RTV/AGD. Czarnecki będzie odpowiadał za budowanie sieci sklepów stacjonarnych.

Podstawowym zadaniem Andrzeja Czarneckiego na stanowisku Dyrektora Działu Rozwoju Sieci Detalicznej w Neonet będzie wzmacnianie ekspansji firmy na terenie całego kraju. Głównym założeniem zarządu sieci na najbliższe lata jest bowiem skupienie się na dotarciu do nowych lokalizacji.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do firmy, która stawia na intensywny rozwój. Tylko wyznaczając ambitne cele i tworząc konsekwentną ścieżkę ich realizacji, jesteśmy w stanie wypracować przewagę konkurencyjną na bardzo wymagającym rynku. Głęboko wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie w  branży RTV/AGD pomoże w realizacji śmiałych założeń – mówi Andrzej Czarnecki, Dyrektor Działu Rozwoju Sieci Detalicznej Neonet S.A.

Jak mówią przedstawiciele Neonet, nie bez znaczenia jest fakt, że prywatnie Andrzej Czarnecki jest miłośnikiem sportu, co przekłada się na jego zamiłowanie do rynkowej rywalizacji oraz pasji do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

– To wielka radość, że naszą drużynę zasilił zawodnik z takim wielkim doświadczeniem i wiedzą. Wsparcie eksperta tej rangi, co Andrzej Czarnecki, stanowi dla nas nowy, dobry rozdział w długofalowym rozwoju firmy. Jesteśmy przekonani, że ten transfer już niedługo zaowocuje pasmem sukcesów – komentuje Krzysztof Bajbus, wiceprezes zarządu Neonet S.A.

Andrzej Czarnecki z końcem 2019 roku zakończył współpracę ze spółką Euro-net, do której należy sieć RTV Euro AGD. Związany był z nią przez przeszło 24 lata. Do głównych zadań Czarneckiego należało m.in.: budowanie sieci sklepów stacjonarnych oraz pozyskiwanie nowych obiektów biurowych i magazynowych. Ekspert odpowiadał także za kierowanie Działem Projektowym firmy. Ponadto Czarnecki jest laureatem nagród branżowych, w tym Best Manager of the Year otrzymanej w ramach SCF 2019 Retailers’ Awards.

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • :) 26.01.2021

  Kiedy fuzja?

 • Samojet 25.01.2021

  Wszystko pięknie na papierze a w rzeczywistości może się Pan zdziwić co do tego jak funkcjonuje ta firma :)

 • KS 25.01.2021

  Ciekawe, czy dostał najniższą krajową, czy będzie musiał do niej dorobić "premią dopełniającą"?

 • Wściekły pracownik 25.01.2021

  Moze pan dyrektor da pracownikom chociaz najniższa krajową? 😉

 • eskuu 19.01.2021

  no to mocno się zdziwi jak funkcjonuje Neonet i jak wygląda od zaplecza :) oczy z orbit mu wyjdą :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także