01.06.2016/16:37

Andrzej Filipek, Dax Cosmetics: Wspieramy rynek tradycyjny

Andrzej Filipek, dyrektor ds. sprzedaży handlu tradycyjnego i dyskontów w Dax Cosmetics jest zdania, że rynek kosmetyczny mocno się zdezawuował – ceny kosmetyków oferowane przez producentów są już poziomie, który pozwala mówić o granicy opłacalności.

– Rozumiemy  oczywiście, że indywidulani partnerzy starają się uzyskać jak najkorzystniejsze warunki zakupów, ale niezmiennie to wolumen determinuje cenę – zwrócił uwagę nasz rozmówca podczas IX Kongresu Handlu i Dystrybucji 2016.

Zapewnił przy tym, że firma Dax Cosmetics wspiera tradycyjny handel poprzez ofertę dedykowaną sklepom detalicznym. Pierwszą tego typu serią są kremy przeciwzmarszczkowe Exclusive, których klient nie znajdzie w hipermarketach czy Rossmannie. Zainteresowanie nimi jest spore i wciąż pojawiają się pytania o jeszcze bardziej intensywną współpracę tego typu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.