29.09.2020/09:37

Andrzej Szumowski, prezes Stowarzyszenia Polska Wódka i wiceprezes Wyborowa, gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020 [WIDEO]

Prezes Stowarzyszenia Polska Wódka i wiceprezes Wyborowa, Andrzej Szumowski, zaprasza na Kongres Alkohole i Napoje 2020.

Andrzej Szumowski swoją 25-letnią karierę zawodową rozpoczął w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą. W 1994 r. objął funkcję pełnomocnika zarządu Agros Holding. W 1997 r. został mianowany Podsekretarzem Stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. W roku 1998 był doradcą Szefa Kancelarii Prezydenta RP. Do 2001 r. sprawował również funkcję doradcy prezesa spółek Polkomtel oraz Agros Holding. Obecnie Andrzej Szumowski jest prezesem zarządu Stowarzyszenia Polska Wódka, od momentu założenia Stowarzyszenia w 2006 roku. W roku 2003 został powołany na wiceprezesa zarządu Wyborowa, pełni również funkcję rzecznika prasowego spółki oraz dyrektora External Affairs Wyborowa Pernod Ricard.

Andrzej Szumowski weźmie udział w  debacie pt. "Alkohole i napoje 2025. Kierunki rozwoju rynku?" podczas Kongresu Alkohole i Napoje 2020, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Wydarzenie odbędzie się w dniu 12 października 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie kongresalkoholeinapoje.pl.

Link do rejestracji w wydarzeniu znajdziesz tutaj:
https://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/

Nie zwlekaj! Zarejestruj się do udziału w Kongresie Alkohole i Napoje 2020.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także