22.11.2020/09:11

API Market otwiera 25. sklep i planuje dalszy rozwój organiczny

Spółka API Market w sobotę 17 listopada otworzyła swój 25. sklep. Najnowsza placówka sieci ulokowana jest w Celestynowie, przy ul. Obrońców Pokoju 3.

Sklep ma 600 mkw. powierzchni i oferuje klientom 8 tys. produktów. Posiada pełny asortyment spożywczy i chemiczny, w tym działu świeże. - Codzienne dostawy o 6 rano mięsa i wędlin, owoców i warzyw, nabiału, dają nam przewagę nad lokalną konkurencją, co już doceniają nasi klienci, którzy licznie przybyli na otwarcie, choć otwieraliśmy się w trudnych dla nas wszystkich czasach - mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Paweł Piwek, prezes API Market.

Menedżer sieci zdradza, że plany na rok 2021 uwzględniają rozwój o 20 proc. w drodze organicznej. - Poszukujemy lokali do wynajęcia lub zakupu, jak i działek do zakupu. Nie wykluczamy przejęć innych podmiotów i sieci, każdą ofertę osobiście sprawdzę i przeanalizuję - podkreśla Paweł Piwek.

I dodaje: - Zachęcamy również producentów i importerów do bezpośedniej współpracy. Nigdy się nie zamykamy na nowości i nowych dostawców.

Przypomnijmy, że API Market w 2020 r. przystąpił do Polskiej Grupy Detalistów, czyli grupy zakupowej, w której skład wchodzą również Topaz, SPS Handel i Twój Market.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mariu 23.11.2020

    sobota, 17 listopada?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także