15.01.2021/16:07

Apteki na parkingach przy sklepach Kaufland – nowy kierunek rozwoju sieci?

Kaufland Bułgaria rozpoczął współpracę z firmą Sopharma Trading Jsc. Jej efektem jest apteka pod szyldem SOpharmacy, która ruszyła przy dyskoncie tej sieci w miejscowości Karłowo. Czy u nas dyskonter pójdzie w podobnym kierunku?

SOpharmacy to nowy koncept apteki, stworzony przez firmę Sopharma Trading. Zatrudnieni w nich farmaceuci nie tylko sprzedają leki, ale też służą klientom profesjonalną poradą w zakresie nowoczesnych i skuteczne sposoby łagodzenia niektórych z najczęstszych dolegliwości. Farmaceuci są w tym zakresie szkoleni przez zespół lekarzy specjalistów. 

Charakterystyczną cechą aptek SOpharmacy jest te rozmieszczenie produktów - wszystkie artykuły, które nie mają specjalnego reżimu przechowywania, są dostępne i uporządkowane w czytelnych kategoriach według celu, objawów i terapii. Oferta aptek pod tym szyldem obejmuje m.in.: leki, suplementy diety, dermokosmetyki, produkty do codziennej pielęgnacji i higieny oraz akcesoria przeznaczone dla matek i dzieci. Mogą się też one pochwalić starannie dobranym asortymentem produktów BIO.  

Otwarta dziś na parkingu przy sklepie Kaufland apteka SOpharmacy jest pierwszą w mieście Karłowo. Działają one także w 11 innych bułgarskich miejscowościach, a w sumie w całym kraju jest ich obecnie 65. SOpharmacy to również wiodąca apteka internetowa w Bułgarii, oferująca klientom ponad 10 tys. produktów. 

We wpisie informującym o otwarciu apteki na portalu LinkedIn, przedstawiciele Kaufland Bułgaria stwierdzili: „Cieszymy się, że możemy dzielić nasze partnerstwo z firmą, której wartości są związane z wysokim standardem różnorodności produktów, przystępną cenowo opieką zdrowotną, osobistą opieką i obsługą. Wartości, które uznajemy za własne”. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także